Корисні посилання

тест 1


Wordcloud.pro – російськомовний слово-генератор, що дозволяє створювати яскраві хмари певних форм (з використанням базових шаблонів чи авторські).
"Технологии никогда не заменят учителя. Но учитель, эффективно применяющий технологии для развития своих учеников, заменит того, кто ими не владеет" (Шерил Нуссбаум-Бич)
Если хочешь добиться цели, накорми Слона, направь Погонщика и начерти тропу. Иными словами, воздействуй на чувства и эмоции (Слон), убеди разум и настрой волю (Погонщик) и укажи, куда двигаться (тропа). Вот формула, применимая в любых ситуациях для успешного осуществления того, что вы задумали**.

ЗАГАДКОВІ ДРУДЛИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТВОРЧОГО МИСЛЕННЯ

Сегодня наткнулась на интересный тому пример в обучении - пуговицы Блума - прием, придуманный Колин Аланиз, американской учительницей из Техаса. Освоить тему или понятие - довольно скучная постановка задачи, особенно для младших школьников. Куда привлекательнее звучит - застегнуть рубашку. Если рубашка полностью застегнута, ты одет и готов в путь. Иными словами, ученик овладеет понятием/темой, выполнив задания всех уровней от запоминания к созданию.
Суть подхода в следующем:

6 уровней когнитивной сферы таксономии Блума - 6 ярких крупных пуговиц, хранящихся в классе в прозрачной банке. Каждому уровню соответствует свой цвет пуговицы. А далее учительница готовит "петли" - задания для каждого уровня - на небольших карточках - пуговка с петелькой.пуговицы Блума

пуговицы Блума

Сервисы web 2.0 для учителя


Кейс -уроки 

Кейс-уроки - це навчальний матеріал, структурований в особливому форматі. Він складається з 6 або 10 розгорток, які системно відображають розділи шкільної програми, а також суміжну інформацію за межами шкільної програми.
Інформація в кожному розділі – це не просто тези, а відповіді на питання:
Як це працює?
Які проблеми існують в зв'язку з цим?
Як вони можуть бути подолані?
Який може вийти результат?
Які фундаментальні і нові знання є в цій галузі?
Міні-історії.
Кейс – це не конспект або реферат, а навчальна технологія, виготовлена за особливим алгоритмом, який дає цілісне уявлення про явище, що досліджується.

 Кейс-урок "Листяна угадайка" 

Кейс-урок "Як потоваришували сотні, десятки та одиниці, і що з цього вийшло"

Кейс-урок "Ребуси, головоломки"

кейс- уроки читати далі

                                                                        посібник


Сайт Онляндія – безпечна веб-країна


Урок Інтернет-безпеки для проведення з дітьми


Онлайн курс «Права людини та Інтернет», що передбачає ознайомлення Інтернет-користувачів з їх правами в онлайновому середовищі

pedagogy Нова Українська Школа

На сторінці розташовано довідковий матеріал (посилання на відповідні сторінки, посилання на електронні архіви органів влади, урядових організацій, галузевих освітніх організацій). Репозитарій орієнтований для знайомства із освітніми змінами під час вивчення дисциплін за спеціальностями “Початкова освіта”, “Дошкільна освіта”. Матеріали рекомендуються для використання під час лекційних, практичних та лабораторних занять, а також для самостійної роботи студентів, включаючи студентську наукову роботу (реферати, курсові, дипломні).

print.krokotak.  krokotak.print.krokotak.1

Корисні підказки 2. Увага! Інтернет!

Казка про "безпечний інтернет"

Основи медіаграмотності та безпечне використання інтернету


Откуда берутся новости?

Зачем нужна медиаграмотность-2


EAVI RU - Путешествие к острову медиа грамотности

Медіаграмотність – must have сучасного українця
Вчимось медіаосвіті!

Чому медіаграмотність важлива?


ПУТІВНИК ІЗ БАТЬКІВСЬКОГО ПОСЕРЕДНИЦТВА БАТЬКИ, ДІТИ ТА МЕДІА
    Сьогодні неможливо уявити життя дитини, яка не взаємодіє з медіа. Путівник із батьківського посередництва «Батьки, діти та медіа» створений для батьків дітей 6–10 років. Він втілює бажання авторів показати можливості та шляхи набуття медіаграмотності та навичок критичного мислення батьками як основними провідниками соціалізації для дітей молодшого шкільного віку.
    Путівник пропонує різноманітні стратегії, з яких ви зможете обрати ті, що підходитимуть вам і вашим дітям. Навчальні заклади можуть використовувати порадники та питальники під час роботи з батьківською спільнотою.


↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝↝Лабораторія МAHЛаб
"Наука починається з тих пір
, як починають вимірювати.
 Точна наука немислима без міри."
Д.І.Мєндєлєєв
Що таке МанЛаб?
МанЛаб - це лабораторний комплекс Національного центру "Мала академія наук України".
Що пропонує МанЛаб?
МанЛаб пропонує допомогу у наукових та навчальних дослідженнях учням шкіл України в дистанційному та очному режимі.
Яка спеціалізація МанЛаб?
Лабораторний комплекс спеціалізується на дослідженнях у галузях природничого напрямку: фізика, хімія, біологія, географія, астрономія.
Яке обладнання використовує МанЛаб?
МанЛаб використовує наукове та навчальне обладнання українських виробників та провідних виробників світу "Phywe", "Furier", "National Instrument", "Celestron" та ін.
Хто працює у МанЛаб?
Наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники.
Де знаходиться МанЛаб?
МанЛаб знаходиться у місті Києві, науковому, політичному та культурному центрі України.


Создавайте истории, игры и анимацию

Делитесь с другими по всему миру


⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Український проект "Якість освіти"

                                Нормативні документи. Початкова школа
Зміни у програмі "Інфрматика"читати даліМедіа  

Канікули в 2017-2018 навчальному році. 

Шкільні канікули  далі


👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤👤


«МедіаДрайвер» — це мультимедійний онлайн-посібник. Він містить не лише текстову інформацію про різні типи медіа, але й чимало інфографіки, відео та навіть мультики. Також присутній ігровий елемент у вигляді тестів, проходження яких дозволяє отримати «Посвідчення медіадрайвера» — водія, який добре орієнтується у складних лабіринтах світу медіа.
«МедіаДрайвер» — це не тільки про те, як виявляти фейки, маніпуляції та протистояти їм. Ми не ставили собі за мету написати цей посібник лише з прикладами в контексті інформаційної війни (хоча їх тут чимало). Адже вважаємо, що такий підхід звужує розуміння природи медіа.
«МедіаДрайвер» — це про світ медіа, про те, як він розвивався, яким він є сьогодні, що його чекає в майбутньому. А також про те, по-перше, як навчитися використовувати його можливості в повсякденному житті та у роботі, по-друге, як навчитися критично сприймати все, що пропонують медіа.


Как работать в программе Scratch
урок 2 - Простая анимация в Скретч (Scratch)
Скретч урок №1. Добавление спрайта в проект.


Урок 2 Знайомство з програмою Scratch
Сайт МОН
Сайт ДОІППО
Сайт Самоучка

генератор ребусів
фабрика кросвордів
журнал "Джміль"
Сайт Освіта

Немає коментарів:

Дописати коментар