Національна бібліотека України для дітей - головна дитяча книгозбірня України. Вона є національним книгосховищем дитячої літератури, науковим, довідково-бібліографічним, інформаційним і консультаційним центром для спеціалізованих дитячих, шкільних і сільських бібліотек, що обслуговують дітей. Заснована у 1967 році за постановою Ради Міністрів Української РСР «Про створення Державної республіканської бібліотеки для дітей» як єдиного організаційно-методичного центру по керівництву бібліотеками, що обслуговують дітей. З 1993 р. – Державна бібліотека України для дітей, у 2003 р. отримала статус Національної.
Сукупний фонд бібліотеки становить більш ніж 500 тисяч примірників книг, журналів, грамзаписів, компакт-дисків, діафільмів та кінофільмів. Важливою складовою частиною фонду є фонд обов'язкового примірника. Його мета - з максимальною повнотою зібрати і зберегти для нащадків весь репертуар книг для дітей, виданих на Україні, а також видань для дітей українською мовою, виданих за межами України. Унікальною є колекція рідкісних і цінних видань, в якій зосереджено більше 15 тисяч одиниць зберігання - книг і журналів для дітей ХІХ – першої половини ХХ ст. Послугами бібліотеки щорічно користуються 20 тисяч дітей і фахівців у галузі дитячої книги і дитячого читання.
Шпаргалка для вчителів. літературне читання 1–4 клас
На допомогу вчителям та батькам, які дбають про якість літературної освіти дітей, БараБука зібрала важливі посилання: тут і загальний аналіз змін до програми «літературне читання», інформація про письменників та їхні твори, бібліографія, і навіть підказки, де можна знайти твори у відкритому доступі.
Усе це можна безпосередньо використати як для підготовки до уроків, так і на самих уроках.
Розвиток мовлення 4 клас
Про проект З 1 вересня 2017 року в 44 школах м. Києва впроваджується експериментальна програма «Початкова школа: освіта для життя». Програмою передбачено реалізацію інтегрованого тематично-проектного навчання. Спільний освітній простір учителя та учнів...
pedagogy Нова Українська Школа
На сторінці розташовано довідковий матеріал (посилання на відповідні сторінки, посилання на електронні архіви органів влади, урядових організацій, галузевих освітніх організацій). Репозитарій орієнтований для знайомства із освітніми змінами під час вивчення дисциплін за спеціальностями “Початкова освіта”, “Дошкільна освіта”. Матеріали рекомендуються для використання під час лекційних, практичних та лабораторних занять, а також для самостійної роботи студентів, включаючи студентську наукову роботу (реферати, курсові, дипломні).
Презентація «Про новації у початковій школі»
Опис ключових змін до навчальних програм (1-4 класи)
Навчальні програми для початкової школи
Опис ключових змін до орієнтовних вимог до оцінювання та методичних рекомендацій
Методичні рекомендації
Методичні рекомендації з іноземних мов для експерементальних загальноосвітніх закладів
Критерії оцінювання
Перед вами оновлені навчальні програми для початкової школи, які затверджено Наказом МОН після публічного обговорення на нашій платформі. Щоб полегшити впровадження оновлених програм, EdEra спільно з МОН підготувала поради для вчителів, методичні рекомендації, збирає додаткові навчальні матеріали, які будуть розміщені у вільному доступі. Приємного та продуктивного навчання!
Літературне читання. Оксана Кротюк
Літературне читання. Леся Воронина
Математика. Вступне слово
Інформатика. Вступне слово
Українська мова. Вступне слово
Коло читання)) Ви здивуєтесь, тут багато цікавого для дитячого читання
👀 👀 👀 👀 👀 👀 👀 👀 👀 👀 👀 👀 👀👀 👀 👀 👀 👀 👀 👀 👀
Літературне читання. Олеся Мамчич
Літературне читання. Іван Андрусяк
Літературне читання. Олександра Кочубей
Літературне читання. Галина Ткачук
Літературне читання. Лариса Денисенко
Інформатика. Вступне слово
Українська мова. Вступне слово
Українська мова. Методична система Щоденні 5 (Письмо для себе)
Українська мова. Методична система «Щоденні 5» (Робота зі словами)
Українська мова. Технологія «Сторітелінг»
Українська мова. Стратегія розвитку критичного мислення «РАФТ»
Українська мова. Стратегія розвитку критичного мислення «Кубування»
Інфографіка. Розвантаження програм для початкової школи
Немає коментарів:
Дописати коментар